III edycja Meet Beauty!


Witajcie Kochani! :) Ale dawno mnie tu nie było... Praca, praktyki, kończenie studiów inżynierskich i pisanie pracy dyplomowej pochłonęło mnóstwo mojego czasu, a w pozostały starałam się zregenerować siły ;) Ale praca już złożona, egzaminy zaliczone, praktyki za mną a obrona za 2 tygodnie - mam wreszcie chwilę, żeby napisać o 3 edycji Meet Beauty! :)

Tym razem byłam tylko przez jeden dzień, niestety w sobotę musiałam pracować. Ale ciesze się, że udało mi się dotrzeć w niedzielę, cudownie było zobaczyć tyle znajomych twarzy i posłuchać świetnych wykładów. ♥
Zdjęcia w poście pochodzą z FB Meet Beauty, tutaj znajdziecie ich więcej. :)

Jak było na 1 edycji Meet Beauty?

Warsztaty Selfie Look

Byłam na jednych warsztatach - z firmą GOSH, o makijażu selfie. Z jednej strony było fajnie, ale większość czasu prowadząca skupiała się na konturowaniu którego na co dzień nie robię. ;) Wiele się nie dowiedziałam, ale zainteresowały mnie podkłady tej firmy. Na co dzień używam moich ukochanych minerałów z Annabelle Minerals, ale fajnie byłoby mieć coś zapewniającego pełną trwałość. Minerały są cudowne, ale przy tańczeniu na imprezie dość szybko widać jak bardzo czerwone mam policzki... ;D Jako uczestniczka warsztatów podkład dostałam, ale niestety za ciemny - taki los bladych ludzi. ;)

Kilka słów o moim ukochanym podkładzie - od ponad dwóch lat ten sam!


Jak ogarnąć bloga?

Za to wykłady już jak najbardziej na plus. Ten Tomka Tomczyka - Jasona Hunta - szalenie mnie zachwycił i nakręcił na blogowanie. I to długofalowo - po miesiącu wciąż  mam w głowie i na kartkach masę pomysłów, jak tylko pojawi się czas to przyjdzie moment na realizację. :D Otworzył mi oczy na wiele innych typów postów i interakcji z czytelnikami. Widać było, że przejrzał blogi Beauty przed wykładem i był świetnie przygotowany - znał nasze dobre i złe strony. Duże brawa. :)Od bloga do biznesu

Przed zakończeniem odbył się bardzo ciekawy panel dyskusyjny. Trzy wyjątkowe kobiety opowiadały o swojej drodze od bloga do własnego biznesu. Jestem pewna że je znacie lub chociaż kojarzycie - Ania Bulwicka, założycielka z pewnością Wam znanej firmy B. Loves Plates i bloga B. For Beautiful Nails, Hania Kępa-Szul z bloga hania.com.pl, prowadząca swój sklep, oraz Anna Anwen Kołomycew, włosomaniaczka, która wypuściła linię świetnych masek do włosów (nie mogę się doczekać kolejnych produktów :D).
Chyba nie muszę wspominać, że ich rozmowa była baaardzo inspirująca? ;) Pomysły własnej firmy wciąż mnie nachodzą, więc z wielką chęcią wsłuchiwałam się w dyskusje. :)

Bardzo często korzystam z produktów B. Loves Plates, tutaj znajdziecie wszystkie zdobienia :)


Trochę Hygge, trochę tropików...

Między wykładami można było przejść się po targach Beauty Days, ale nie były zbyt ciekawe - wielu wystawców miało trochę podejście "kupcie albo idźcie stąd", co zniechęcało do dłuższego oglądania ich oferty. ;P Dlatego kupiłam tylko neonowy, żółty pyłek Indigo i kilka hybryd w Pierre Renne (nie uczulają mnie! ♥). Ale ciekawa była możliwość wzięcia udziału w konkursach, poprzez robienie zdjęć i wrzucanie ich na instagram. Nie czekałam długo i zapozowałam z GOSHem i przecudowną książkę Hygge. ;)

Hygge! 💕 #efektgosh #goshpolska #hygge
Post udostępniony przez HappyDots (@happy_dots)

Jednak najbardziej podobał mi się kącik relaksu Palmersa, pełny tropikalnych gadżetów! Były liście, kwiaty, kokosy i tło we flamingi. Aż mi trochę odbiło od tych wakacyjnych klimatów... ;)


A tutaj już coś bardziej ogarniętego, mam nadzieję, że poprzednie zdjęcie Was nie przeraziło i jeszcze tu jesteście. :D

Tropikalne klimaty 😁💕🍉🍍🌸🌺🌞 #palmersvibes #coconutlover #kokosowelove
Post udostępniony przez HappyDots (@happy_dots)

Co blogerzy uwielbiają? Zdjęcia! ;) 

Oczywiście nie mogło się obyć bez masy zdjęć - nie brałam aparatu, bo wiedziałam, że zdjęć będzie pod dostatkiem. ;) Oczywiście furorę zrobiła fotobudka, którą tez uwielbiam. :D Dwa wydruki mam nawet przyczepione nad biurkiem. :)

Było również zdjęcie ze wszystkimi uczestnikami, którzy dotrwali do końca. ♥♥♥


Chciałam Wam od razu pokazać co dostaliśmy, ale post wyszedł jednak trochę za długi. ;) Druga część posta już się szykuje. :)

Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥


Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top