Pastelowo-neonowa piękność


Są takie lakiery, które wyglądają świetnie nawet same, bez żadnego zdobienia. W takim przypadku aż żal je czymkolwiek zakrywać - nie trzeba ich niczym podrasowywać. ;) Jakiś czas temu odkryłam właśnie taką piękność... Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam. ♥

0

Święta, święta i po świętach, czyli grudniowe nowości


Za oknem zimno, śnieg, nie chce się wychodzić... Dlatego rozsiądźcie się wygodnie z pyszną, niedzielną kawą i poczytajcie trochę o tym, co trafiło do mnie w okolicy świąt. Wiem, że lubicie takie posty. ♥
Miłego czytania!
0

Happydots.pl - mój własny kącik w sieci ♥


Kochani, wreszcie mój kącik w internecie stał się bardziej "mój". Od wczoraj znajdziecie mnie wpisująć adres happydots.pl! :)
Nawet nie wiecie, jak bardzo się z tego powodu cieszę, aż chce mi się skakać z radości! :D Ok, jak pierwszy raz adres zadziałał to trochę skakałam... ;)

Mam nadzieję, że i tak będziecie do mnie trafiać bez problemów. :) Po raz kolejny polecam mój ulubiony sposób na śledzenie blogów, czyli Feedly. Jakiś czas temu napisałam dla Was jak z niego korzystać, jak dla mnie nie ma nic lepszego. 
Jeśli wolicie korzystać z Bloggera, wystarczy że na nowo zaobserwujecie mojego bloga. :) (EDIT: doszły mnie słuchy, że posty pojawiają się jak wcześniej, nie trzeba na nowo obserwować. :D Dziękuję RedHead ♥)

Zachęcam do kliknięcia "lubię to" na Facebooku, znajdziecie tam nie tylko powiadomienia o najnowszych postach, ale też masę zdjęć i informacji. :)

To nie koniec zmian - jestem w trakcie wybierania nowego szablonu. Jest to ciężka decyzja, tym bardziej, że zdecydowałam się na płatny. Ale już niedługo wybiorę "ten jedyny" i jakoś w lutym zrobi się tu dużo ładniej i przejrzyściej. :)

Zapraszam na mojego fanpaga :)


0

Holo power!


Kocham efekt holo. Uwielbiam też łączyć ze sobą różne holograficzne lakiery, szczególnie, jeśli mienią się nieco inaczej. Jak zobaczyłam te geometryczne szablony to wiedziałam, że muszę z ich pomocą stworzyć coś pełnego holograficznej mocy. ♥

0

Semilakowe babeczki


Jakiś czas temu pisałam Wam o wyjątkowym wydarzeniu - konferencji Meet Beauty. Musiałam na tę okazję stworzyć coś wyjątkowego! Ciekawi co wymyśliłam?
0
Back to Top