Hybrydowo-bananowy romans ♥


Hybrydy stały się ostatnio moim wybawieniem - mam naprawdę mało czasu, a paznokcie wciąż chce mieć ładne, zadbane, ozdobione. Do tego zaczęły mi się ostatnio łamać, a hybryda utrzymuję je w całości. ;) Dzisiaj pokażę Wam delikatne, pastelowe zdobienie które nosiłam ponad tydzień. ^^

17

Czekoladowa przyjemność


Jakiś czas temu na blogu pojawiła się recenzja pewnej uroczej, czekoladowej paletki pełnej cieni - byłam nią mocno zachwycona, nawet zrobiłam konkurs gdzie można było ją wygrać. ;) Wreszcie przyszedł czas na pokazanie Wam jej starszej siostry - przedstawiam Wam mleczną czekoladę o wdzięcznej nazwie I Heart Chocolate.

14

Lato w pełni, czyli neonowe kwiatki ♥


Czasu ostatnio mam więcej, to i nowy post się pojawił! :) Zapraszam Was na kolejną recenzję produktu który znalazłam w paczce od LadyQueen - poprzednią znajdziecie tutaj. :)

39

Co nowego w czerwcu?


Zakupowe posty to jedne z najchętniej przez Was czytanych - ten sprzed miesiąca ciągle jest na drugim miejscu najczęściej wyświetlanych! :) Dlatego zapraszam Was na nowości czerwcowe. ^^
To był miesiąc pełen nawet nie tyle zakupów, co prezentów - większość z tych rzeczy dostałam lub wygrałam. Sporo się tego zebrało! :)
Za to nie kupiłam nic kosmetycznego - takie miałam postanowienie, najpierw chce zużyć to co mam. :)
Zapraszam na zdjęcia. :)
18
Back to Top