poniedziałek, 11 stycznia 2016

Holo power!


Kocham efekt holo. Uwielbiam też łączyć ze sobą różne holograficzne lakiery, szczególnie, jeśli mienią się nieco inaczej. Jak zobaczyłam te geometryczne szablony to wiedziałam, że muszę z ich pomocą stworzyć coś pełnego holograficznej mocy. ♥

Wybrałam dwa piękne fiolety. Pastelowy jest delikatny i dziewczęcy, mieni się delikatnie, ze złotą poświatą. Ciemniejszy daje czadu w słońcu, a do tego ma cudowny kolor głębokiej śliwki.
Najpierw pomalowałam paznokcie pastelem, wieczorem, żeby dobrze wysechł. Następnego dnia rano nakleiłam szablon, pomalowałam wzór ciemnym fioletem i szybko oderwałam. Zabezpieczyłam top coatem i gotowe! Ostatnio mam mało czasu, więc bardzo doceniam takie szybkie zdobienia. :)

Szablony są wytrzymałe, spokojnie używałam jednego do zrobienia dwóch paznokci. Jedynie cieniutkie linie mogą się łatwo zniekształcić, więc trzeba ostrożnie naklejać i odklejać od paznokci.

Na pewno zamówię w przyszłości jeszcze kilka wzorów, a serduszka pójdą w ruch już niedługo. Myślę jeszcze tylko nad tym, jakie lakiery wybrać. ;)
Znajdziecie je na Born Pretty Store w regularnej cenie 4,59$ za 12 szablonów, tutaj. Aktualnie jest na nie promocja i dostaniecie je za 2,30$, jest sporo różnych wzorów więc jest w czym wybierać. :)

Cena regularna nie jest najniższa, ale przy użyciu mojego kodu zniżkowego (DOTW10) dostaniecie 10% zniżki. :)

Użyłam:
- bazy Orly Bonder
- jasnego fioletowego Colur Alike 511 Lilianka
- ciemnego fioletowego Colour Alike 502 Figa z makiem
- szablonów z Born Pretty Store NK01
- topu Seche Vite

Jak Wam się podoba? Lubicie efekt holograficzny na paznokciach? :)
Odebrałam dzisiaj softbox i jutro biorę się za robienie zdjęć do posta o grudniowych nowościach. Jestem bardzo ciekawa jak wyjdą! :)Zapraszam na mojego fanpaga :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)