Tu jest tak dziwnie! - czyli moje pierwsze wrażenia


Mam nadzieję, że poprzedni post Wam się podobał. Dzisiaj mam dla Was opis kolejnych dni - następny będzie dopiero po weekendzie, bo jestem teraz w trasie po wschodnim wybrzeżu. Sprawdzajcie Instagrama i Facebooka, postaram się tam wrzucać zdjęcia. :)
10

Moja pierwsza tak daleka podróż, czyli witaj USA!


Witajcie Kochani! :) Jestem już w Stanach od paru dni i tak jak obiecałam opiszę Wam swoje pierwsze wrażenia w tym dziwnym, dziwnym kraju. ;) A jest co opisywać, bo jestem zaskakiwana czymś nowym na każdym kroku!
Pierwszy tekst podzieliłam na dwie części, bo wyszło tego naprawdę dużo. Zapraszam do czytania relacji z podróży i pierwszego dnia. :)

12

Kropka na obcym kontynencie!


Kochani! W momencie publikacji tego posta będę już gdzieś nad oceanem - lecę zwiedzać obcy kontynent! :) A dokładniej jadę do Charlottesville (Virginia) w Stanach, odwiedzić mojego D. który jeszcze przez 3 miesiące będzie robił badania na tamtejszym uniwersytecie. :)

Na blogu będzie przez 5 tygodni mojego pobytu trochę inaczej niż zwykle - posty będą, jednak w nieco innym klimacie. Postaram się opowiedzieć Wam co u mnie z... paznokciami w tle!
Mam nadzieję, że fajnie będzie się Wam czytało takie posty. Po powrocie trochę się będzie u mnie działo, będę miała dla Was parę informacji. :D

Planuje przywieźć ze Stanów trochę dobra i zrobić konkurs na blogu - nie wiem jeszcze tylko co! :) Dawajcie znać co niedostępnego (lub trudno dostępnego) w Polsce chcielibyście wygrać w konkursie na Happy Dots. :)

Pozdrawiam Was serdecznie, odezwę się już wkrótce! ♥ :)

Zapraszam na mojego fanpaga :)


11

Jestem kociarą ♥


Lubicie koty? Ja bardzo! Są takie milusie. ♥  Łącząc to z zakupem sprzed kilku tygodni (koszula z Reserved w urocze, kocie podobizny) powstał dzisiejszy post - bardzo koci, delikatny i kobiecy. :D

26

Pastelowa syrenka


Ależ dawno mnie tu nie było! Ponad tydzień... Przepraszam, codziennie mam praktyki, rzadko od razu po nich trafiam do domu, i zazwyczaj komputer mogłabym otworzyć ok 23 i wolę po prostu położyć się spać... ;) Ale jest weekend, akurat jestem w domu więc... czas na nowy post! :D
Trochę czasu nad tym zdobieniem spędziłam i bardzo mi się podobało. ♥

8
Back to Top