Początki bywają trudne

     Witajcie! Nigdy nie lubiłam początków, a Wy? Zawsze są trochę dziwne i niezręczne. Ale zrobię co w mojej mocy, żeby Was zainteresować. :)
     Jakiś czas temu przeczytałam na pewnym blogu (niestety nie mogę sobie przypomnieć na jakim... ) o książce "Projekt szczęście" autorstwa Gretchen Rubin. Post był na tyle interesujący, że czym prędzej kupiłam ebooka i przesłałam go na swój czytnik. Już po pierwszych stronach poczułam chęć zmian w swoim życiu i wielki przypływ energii.
     Autorka doradza podzielenie życia na kilka dziedzin, żeby w każdym miesiącu móc skupić się na jednej z nich i zmienić swoje życie na lepsze krok po kroku. Zamierzam zacząć ten roczny proces od czerwca i będę dzielić się z Wami moimi postępami. Dzięki temu będę miała większą motywację. ;) A jeśli choć jedna osoba po przeczytaniu mojego bloga poczuję tą samą energię co ja i zapragnie zmienić swoje życie, będzie to dla mnie olbrzymi sukces. :)
     Oprócz zmagań z własnym życiem i otaczającym mnie światem będę też dzieliła się z Wami moimi pasjami, miedzy innymi książkami, gotowaniem i kosmetykami. Znajdziecie tu recenzje, przepisy, porady i testy. Mam nadzieję, że choć paru osobom spodoba się to, co piszę i będzie im u mnie miło. :)


1 komentarz

  1. kudels17 maja 2013 13:06

    chętnie przeczytam ta książkę, ale może po obronie :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top