Kropki i gruby jednorożec ♥


Zapraszam Was na pierwszy post w ramach Projektu u Elizy - mam nadzieję, że uda mi się w nim wytrwać. ;) Pierwszy tydzień (13-19.11) to temat bardzo mi bliski - grochy! :D To jeden z moich ulubionych wzorów nie tylko na paznokciach, ale wszędzie. Zresztą nazwa mojego bloga oraz mój nick chyba to potwierdzają... ;) A teraz czas na zdobienie, pełne błyszczących kropek z... grubym jednorożcem?

Lakier bazowy to przepiękny, delikatny róż Indigo Cindarella. Jest piękny ale naprawdę kiepsko kryje - potrzebowałam 4 warstw... Na szczęście nie smuży, więc o tyle lepiej. :D Znacie może lakier w tym kolorze który jednak kryłby lepiej? Ciągle go szukam. ;)
Jeśli jesteście ciekawi pozostałych lakierów z tej serii, poniżej znajdziecie ich recenzję i hipsterskie zdobienie. ;)


Do różu dobrałam jeden z piękniejszych lakierów w mojej kolekcji, cudowny rose gold ILNP Juliette, który niesamowicie się mieni w każdym świetle. Wygląda wspaniale solo, ale najbardziej lubię kiedy jest go niewiele, połyskuje subtelnie jak elegancka biżuteria. Zrobiłam nim błyszczące grochy na większości paznokci, zostawiając palec serdeczny z samym różem. Dla niego zaplanowałam coś innego. ;)

Na macie MoYou Your Magic Workshop zrobiłam dwa prostokąty topem Wibo Gel Like i odbiłam na nich urocze jednorożce origami z płytki MoYou London Origami Collection 05. Wzór wypełniłam cudowną Juliette, po wyschnięciu docięłam i nakleiłam na paznokcie, zabezpieczając całość topem. Dopiero na paznokciach zauważyłam, że jednorożec wygląda jakby lubił pojeść. 😂Grubasek! ;)


Całe paznokcie świetnie mi się nosiło, wyszły urocze i szalenie pozytywne. A do tego jak przepięknie lśniły w świetle! Zakochałam się. ♥

Użyłam:
- odżywki Golden Rose Diamond Hardener
- różu Indigo Cindarella (4 warstwy)
- rose gold ILNP Juliette
- czarnego lakieru do stempli B. Loves Plates & Colour Alike B. a Dark Knight
- maty MoYou Your Magic Workshop
- topu Wibo Gel Like
- płytki MoYou London Origami Collection 05
- Seche Vite

Spójrzcie tylko na tego tęczowego jednorożca! Coś pięknego 😍😍😍


Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥


Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top