B. Loves Plates - B.07 Beauty of Simplicity ♥


Neony? Uwielbiam! Holo? Coś pięknego! Geometryczne stemple? No pewnie! A jakby tak to wszystko połączyć w jednym zdobieniu, a do tego z użyciem produktów B. Loves Plates... To jest myśl!  Zapraszam Was na energetyczny, geometryczny post. ♥

Niestety lato już się skończyło, ale czemu by nie zatrzymać go na chwilkę, chociażby na paznokciach? ;) Stąd też pomysł na kolorowe, neonowe paznokcie z holo błyskiem - trzeba wykorzystać ostatnie promienie słońca. :D
Miało być prosto i geometrycznie, a w końcu wyszło dość cyrkowo. :D Ale za to jest mega pozytywnie i energetycznie. ♥

Bazą jest różowy lakier Colour Alike z ich ostatniej kolekcji Neon goes Holo. Mimo neonowej mocy mamy piękne krycie, 2 cienkie warstwy zdecydowanie wystarczą. Solo ma piękne wykończenie pełne srebrnych i holograficznych rozbłysków. Szybko schnie i pięknie pachnie. :)

Odbiłam na nim szachownicę z nowej płytki B. Loves Plates, Beauty of  Simplicity. Użyłam neonowej żółci, również od B. Loves Plates. :D Niestety lakier nieco utracił na intensywności w połączeniu z neonowo-różową bazą, ale nie odebrało mu to uroku, oba kolory świetnie się razem skomponowały. :)

Na koniec pokryłam wszystko holo topem Big Boy, dzięki czemu całe paznokcie błyszczały jak szalone. ;) Bardzo mi się spodobał, chociaż nie powiedziałabym że musi być stosowany z neonowymi lakierami z nowej kolekcji, same w sobie też wyglądają mega. ;) Warto go jednak kupić i używać z różnymi lakierami, nadaje piękne wykończenie pełne sporych, lśniących drobinek.

Kilka słów o samej płytce - jest naprawdę świetna. :D Wzory są proste, podstawowe, klasyczne. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, chyba najbardziej uniwersalna płytka tej firmy. Jak to u B. Loves Plates - nie ma się gdzie przyczepić. Każdy wzór świetnie się odbija, możecie to zobaczyć na zdjęciu poniżej. :) Każdy wzór to pierwsza próba - niestety przed robieniem zdjęć skończyła mi się czerń do stemplowania, więc użyłam lakieru Golden Rose w tym kolorze. Mimo tego wszystko jest bardzo wyraźne! Użyłam stempla Jumbo od B. Loves Plates.
Użyłam:
- bazy Orly Bonder
- neonowego holo różu Colour Alike 615 Think Pink! (2 cienkie warstwy)
- żółtego neonu do stempli B. Loves Plates BLP37 B. a Yellow Glow
- płytki B. Loves Plates B.07 Beauty of Simplicity ♥
- holo topu Big Boy
- topu Seche Vite

Na pierwszym zdjęciu przypinka od B. Loves Plates. ♥
Dajnie znać co myślicie o zdjęciach, wreszcie zaczęłam używać pierścieni makro. :)


Spójrzcie tylko, jaki piękny jest Big Boy! ♥ ♥ ♥Aktualnie jestem w Szkocji, więc komentarze zatwierdzę dopiero jak wrócę. Chcecie relacje z podróży, tak jak w cyklu o USA? :)

Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top