Miętowe kociaki i Clear Jelly Stamper


Nie ukrywam, że mięta to mój ukochany kolor. Taka świeża, wpadająca bardziej w zielone tony, chociaż tą chłodną i błękitną też uwielbiam. Niezależenie czy jest to mięta pastelowa czy ta bardziej neonowa, mogłabym mieć wszystko w tym kolorze. ;) Dlatego chyba nikogo nie dziwi to, że jedną z moich pierwszych hybryd był właśnie uroczy miętus od Semilaca. :)

Nakłada się go bardzo przyjemnie, dwie średnie warstwy pięknie kryją, nie marszczy się, jak to hybryda pod topem pięknie lśni. Tym razem użyłam topu No Wipe i bardzo go polecam - nigdy nie lubiłam przecierania cleanerem, już myślałam że paznokcie wreszcie gotowe a tu jeszcze lepkie i trzeba o to zadbać... ;) Z No Wipe nic takiego nie ma, po wyjęciu dłoni z lampy wszystko pięknie lśni. Jedyna uwaga - świeci w świetle UV na zielono. ;)

Wybrane przeze mnie wzory nie były przypadkowe - paznokcie robiłam dwa dni przed przygarnięciem cudownego, czarnego kociaka - naszej Kulki. ♥ Jeśli śledzicie mnie na instagramie to na pewno widzieliście jej zdjęcia. :D To Maleństwo od razu zmieniło nasze życie, zdecydowanie na lepsze. Mimo że już kilka razy obudziły mnie pazurki o 4 rano, a włosy mam po nocy jeszcze bardziej splątane niż zwykle - Kulka polubiła spanie na poduszce nad moją głową. ;)

Do stemplowania użyłam nowości u mnie, czyli różowego, przezroczystego stempla z Born Pretty Store. Przy pierwszy próbach byłam bardzo zawiedziona, ponieważ stempel zupełnie nie zbierał wzoru. Jednak po kilku próbach postanowiłam coś sprawdzić i zamiast lakieru od B. Loves Plates użyłam czarnego Mundo de Unas. I jakie było moje zaskoczenie, kiedy wzór odbił się idealnie. :D Jak widać akurat ten stempel jest wybredny. ;) Ale i tak warto go mieć, dzięki niemu mogłam perfekcyjnie wcelować i wzór pojawił się dokładnie tam, gdzie miał być. :)
Możecie go kupić tutaj za 2,99$, aktualnie jest w promocji. :)
Mam u siebie 3 różne stemple tego typu, chcielibyście porównanie? Czy może od razu zestawienie wszystkich moich stempli (trochę tego jest)? :)

Użyłam:
- bazy Semilac
- miętowej hybrydy Semilac 022 Mint (2 warstwy)
- czarnego lakieru do stempli Mundo de Unas 2 Black
- płytki Born Pretty Store BPL-025
- płytki  Born Pretty Store BP-59
- topu Semilac No Wipe

A teraz czas na kilka kocich zdjęć - wszystkie pochodzą z mojego instagrama. :) Poznajcie Kulkę. :D

Poznajcie Kulkę
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HappyDots (@krropka)

Yoga level cat
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HappyDots (@krropka)

Kot taki ciekawski :D #cat #kitten #cute
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HappyDots (@krropka)
Nie mogę wstać, kociak śpi
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika HappyDots (@krropka)Lubicie Happy Dots? :) Dajcie kciuka w górę ♥


Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top