Cukierkowe róże, czyli naklejki wodne z Born Pretty Store


Uwierzycie, że jeszcze nigdy nie korzystałam z naklejek wodnych? Uznałam, że czas to zmienić i do paczki z Born Pretty Store dorzuciłam właśnie takie naklejki. Wybrałam uroczy, pastelowy wzór róż i kropek, aż krzyczał żebym go wybrała. ;D Ciekawi jak mi poszło? ;)

Niezbyt wiedziałam jak się do tego zabrać. Tym bardziej, że na opakowaniu naklejek napisane było coś o kleju pod nimi, a na stronie o tym, że są one wodne. I jak tu się połapać? :D

Najpierw pomalowałam paznokcie pod naklejki na biało i dałam lakierowi porządnie wyschnąć. Wycięłam wybrane wzory i zdjęłam folie ochronną (Niestety zapomniałam zdjąć z jednej z nich i po wyjęciu z wody zeszła razem ze wzorem, nie nadając się do użytku... ;) Lepiej na to uważać!).
Przygotowaną w ten sposób naklejkę wrzuciłam do miseczki z wodą. Ponoć należy ją trzymać ok 10 sekund, ale w przypadku tych naklejek był to za krótki czas. Dopiero po 30 - 40s wyciągałam je z wody i lekko zsuwałam z kartonika przenosząc na paznokieć. Wystarczy lekko ją wygładzić i pięknie przylega, bez zniekształceń. Mimo, że robiłam to pierwszy raz to od razu świetnie poszło, nie ma się czego bać. :)
Jak całość podeschła, to pędzelkiem zamoczonym w zmywaczu usunęłam naklejkę ze skórek, nadmiar przy wolnym brzegu potraktowałam tak samo. Nałożyłam top coat i gotowe!

Do tak uroczego wzoru dobrałam cukierkowy róż. Całość wyszła bardzo słodko i w moim stylu! :) Czegoś mi jednak brakowało, i dla odrobiny połysku w słońcu dodałam holo top coat od B. Loves Plates, B. a Star, jest cudowny! W połączeniu z pastelem daje subtelny, lekki efekt połyskującej mgiełki. ♥ Zdecydowanie będę po niego częściej sięgać. :)

Pokochałam naklejki wodne, bardzo się cieszę że kiedyś trafiło ich do mnie sporo i mam się czym bawić. :D Nie są jednak całopaznokciowe, więc niedługo zrobię sobie zapas i takich. ;)

Użyłam:
- bazy Orly Bonder
białego OPI Alpine Snow (2 warstwy)
- różowego Rimmel Salon Pro 247 Isn't she precious? (3 warstwy)
- naklejek wodnych z Born Pretty Store Flower 007
- holograficznego topu B. Loves Plates B. a Star
- topu Seche ViteNaklejki znajdziecie tutaj (aktualnie sie wyw cenie 1,99$ za 1 arkusz wystarczający spokojnie na 10 paznokci. Pamiętajcie, że przy użyciu mojego kodu zniżkowego (DOTW10) dostaniecie 10% zniżki. :)Zapraszam na mojego fanpaga :)


Brak komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz, chętnie odpowiem na każde pytanie.
Proszę, nie spamujcie. :)

Back to Top