Happydots to nowa polska marka dziecięcych akcesoriów do spania, która powstała z miłości do dzieci, pięknych rzeczy i wspomnień z dzieciństwa.

Mamy to szczęście, że znamy się od zawsze, więc wiele rzeczy “po prostu wiadomo”. Tak było z naszym projektem, który wziął się ze wspomnień, mających w naszym przypadku podwójną moc.

strzalka

Nasze dzieciństwo to beztroskie eskapady w poszukiwaniu tajemniczych miejsc i pięknych rzeczy. Taka była pracownia na warszawskiej Pradze, leśne zakamarki, mech i kurz na polnej drodze, wyprawy na czereśnie i zawody w pluciu pestkami, zapach jabłek i mgły, krowa na budynku spółdzielni mleczarskiej i spadające gwiazdy, rowery, żagle, rozbite kolana i złamane serca, piegi na twarzy i wiatr we włosach.

strzalka

W naszej pracy odwołujemy się właśnie do tych magicznych momentów, bo spanie to nie tylko wykrochmalone prześcieradło i równo ułożone poduszki. U nas zaczyna się ono od wyciągnięcia ulubionej piżamy, umycia zębów panu misiowi i przepędzania złych snów, a kończy nad ranem uwierającymi okruszkami ciasteczek potajemnie zjedzonymi pod kołdrą.

Happydots to autorskie kolekcje pościeli dla małych i dużych oraz niezbędne akcesoria do spania. Pracujemy z polskimi dostawcami i używamy materiałów przyjaznych środowisku.

 
 
 
 
[email protected]

tel. +48 602 413 605